Stephen R. Covey teeb ülevaate 7 harjumusest

Loe eesti keelde tõlgitud viimast intervjuud dr Stephen R. Covey’ga siit

Siit tellides hind 34,95€ ja TASUTA transport pakiautomaati

Kogu maailmas müüdud juba üle 25 miljoni eksemplari.

Stephen R. Covey "Väga efektiivse inimese 7 harjumust"

Telli endale kõigi aegade edukaim äri ja isiksuse arendamise raamat.

  • „Raamatu materjal ja ülesehitus on valminud aeglaselt ning veennud neid, kes sellesse kord on süvenenud, et 7 harjumust on kõikehõlmav, terviklik lähenemine isiklikule ja inimestevahelisele efektiivsusele. Võti sinna on peidus harjumustevahelistes seostes ja selles, kuidas need harjumused on järjestatud.“ -Stephen R. Covey
  • „Te saate valida oma tegusid, kuid te ei saa valida nende tagajärgi. Neid valitsevad loodusseadused ehk printsiibid.“ -Stephen R. Covey
  • „Efektiivsus on see, kui sinu tänased teod ja nende tulemused rajavad teed veelgi parematele tulemustele tulevikus.“  -Stephen R. Covey
  • „Kui mõtlete, et probleem on kusagil väljaspool, siis see mõte ongi probleem.“  -Stephen R. Covey

Ülevaade

„Väga efektiivse inimese 7 harjumust“ on käsiraamat elu ja äri olulistest tarkustest. Need tarkused on peidetud harjumuste süsteemi, mille lülid on autor omavahel ühendatud nii geniaalselt, et kui neid praktiseerida just selles järjekorras, siis hakkavad need üksteist võimendama ja tõmbavad ligi veel palju-palju teisi häid harjumusi ja omadusi. Üksikult võttes on kõik „7 harjumuse“ printsiibid ja harjumused ammu teada-tuntud tõed, mille kohta on enne Covey’t ja peale teda kirjutatud tuhandeid raamatuid. 7 harjumuse sisuline erinevus neist tuhandeist on harjumuste mudeli loomises, mille mõistmine oluliselt kergendab nende praktiseerimist oma elus…
Kuigi nende harjumuste kujundamine on raske, ja aeg-ajalt üliraske, on sellesse oma aja investeerimine ometi kiireim tee sisemise rahulolu ja tasakaaluni.

„Väga efektiivse inimese 7 harjumust“ – inspireerivaim ja mõjukaim enesearengu raamat, mis iial on kirjutatud – on lugejaid köitnud juba 25 aastat. See on muutnud presidentide ja ärijuhtide, õpetajate ja lapsevanemate – miljonite inimeste- elu igas vanuses ja igal eluajal..

Autorist

Stephen R. Covey (1932-2012),

abikaasa, isa ja vanaisa, oli rahvusvaheliselt tunnustatud juhtimisautoriteet, organisatsioonide nõustaja ja perekonnaõpetuse ekspert. Ta pühendas oma elu printsiipidekeskse elamise ja juhtimise õpetamisele. Tal on ärijuhtimise magistrikraad Harvardi ülikoolist ning doktorikraad Brigham Young’i ülikoolist, kus ta töötas ka aastaid organisatsioonikäitumise ja business management´i professorina. Covey oli ka Salt Lake Ülikooli Ärikooli Leadershipi õppetooli juhataja.

Dr Covey on paljude bestsellerite autor, mille hulgas „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” on tunnistatud 20. sajandi äriraamatuks nr 1 ja üheks kümnest kõige mõjukamast juhtimisteemalisest raamatust maailmas üldse. Raamatut on müüdud üle 25 miljoni eksemplari rohkem kui 40 keeles. Teiste enimostetud raamatute hulgas on „8. harjumus: efektiivsest suurepäraseks”, „Esmatähtis esikohale”, „Printsiipidekeskne juhtimine”, The 7 Habits of Highly Effective Families, The Nature of Leadership jpt.

Talle on omistatud oma tegevuse ja töö eest arvukalt autasusid ja medaleid. 9 lapse isana ja 43 lapselapse vanaisana pidas ta kõige tähendusrikkamaks autasuks oma elus Fatherhood Award’i (Isaduse auhind), mille ta pälvis 2003. aastal. Ajakiri Time on valinud dr Covey kahekümne viie kõige mõjukama ameeriklase hulka. Ta pälvinud kaheksa audoktori kraadi erinevates maailma ülikoolides.

Dr. Covey oli maailma ühe suurema koolitus- ja konsultatsioonifirma FranklinCovey Company, kaasasutaja ja -esimees.

Tuntud inimeste mõtteid „7 harjumuse“ kohta

„Dr. Stephen R. Covey „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” on täna sama oluline kui esmakordsel ilmumisel 25 aastat tagasi. Pole tähtis, kas juhid mõnda suurt Fortune 500 organisatsiooni või alles alustavat ettevõtet, printsiibid, millest kirjutab „Väga efektiivse inimese 7 harjumust”, pakuvad kestvaid ja universaalseid tõdesid väärtuspõhisele juhtimisele. See on kohustuslik lugemisvara kõigile, kes tahavad osata teisi innustada ja motiveerida. See on jätkuvalt üks kõigi aegade olulisim äriraamat.”
KEVIN TURNER
Microsoft Corporationi COO
„Covey „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” on kui edu saavutamise juhend. See raamat on kõigi aegade raamatumüügi tipus põhjusega. Minu edu taga nii ujumises kui elus on proaktiivne lähenemine eesmärkide seadmisele. Nimetame seda unista-planeeri-saavuta lähenemiseks. Minu treeningutes on oluline see, kuidas ära tunda ja kasutada unistuste jõudu, pingutada täpsete plaanide elluviimisel ning täiskäigul eesmärkide poole söösta.”
MICHAEL PHELPS
22-kordne olümpiamedalist ja Michael Phelpsi fondi asutaja
„Covey juhib meie tähelepanu harjumustele, mis määravad meie igapäevase elu kvaliteedi. Mida varem loed, seda parem laps, sõber, õpilane, lapsevanem, elukaaslane, juht sa oled! Ta ei tee meie eest valikuid – ta aitab meil endil teha valikuid. Kohustuslik lugemine igaühele!”
PEEP AAVIKSOO
ACC
„Kui ma 2000. aastal ettevõtte tippjuhina lugesin seda raamatut esmakordselt, siis tajusin kohe erinevust arvukatest seni loetud juhtimisraamatutest. Nimelt, et asi pole tehnikates või võtetes, vaid suhtumises ja tajumises. Selles, et pead alustama iseendast, enne kui teisi juhtima-õpetama asud. Just õiged harjumused, valmisolek pidevaks õppimiseks, terviklik analüüsiv ellusuhtumine, tark ajakasutus, empaatiline suhtlusstiil ja avatus ning tasakaalukas pideva uuenemisega kaasaminek, laskmata silmist oma eesmärke, on mitte lihtsalt efektiivse, vaid ka eduka inimese tööriistakasti olulisimateks komponentideks. See raamat on heaks abiliseks mitte ainult juhile, vaid igale inimesele, kes igatseb oma ellu selgust ja edu.”
RAIVO VARE
ettevõtja, endine minister ja erinevate ettevõtete tippjuht
„Ma ei ole kunagi tundnud ühtegi teist isikliku efektiivsuse parendamise õpetajat või propageerijat, kes oleks saanud niisuguse kõiki haarava positiivse vastukaja osaliseks … See raamat kajastab suurepäraselt Stepheni printsiipide filosoofiat. Arvan, et igaüks, kes seda loeb, mõistab kiiresti seda tohutut positiivset reaktsiooni, mis doktor Covey õpetus on minus ja teistes esile kutsunud.”
JOHN PEPPER
Procter and Gamble’i president
„Kohe peale mu MBA õpingute lõppu, palju aastaid tagasi, sattus mulle kätte Dr. Stephen R. Covey „Väga efektiivse inimese 7 harjumust”. See raamat oli eriline ning taipamine, mille see mulle andis, on sügavalt mõjutanud minu karjääri, elu ja juhiks olemist. Printsiibid ja paradigmad, mida see raamat õpetab, on aidanud mul edukalt juhtida meeskondi kasvavates globaalsetes ettevõtetes. Mulle osaks saanud tunnustus ja au tulemusliku juhtimise eest on otseselt seotud Dr. Covey õpetustega. Olen printsiipe rakendanud erinevates kultuurides – need on igal pool kehtinud – ja see on teinud minust parema liidri, mentori ja abikaasa.”
MICHAEL FUNG
endine Walmarti finantsjuht

Meediakajastus

Peatage see maailm, ma tahan maha minna | DIRECTOR

Kui oled juba mitmendat korda situatsioonis, kus kodus on ainult pilt ja häält enam pole, ja töö juures on tunne, et üks on loll ja teine laisk ning sina pead üksinda rabama, siis proovi oma elu planeerida lähtuvalt olulistest rollidest. Soovitusi jagab Silva Laius.

Me oleme see, mida korduvalt teeme
|Efektiivne ajajuhtimine

„Külvad mõtte, lõikad teo; külvad teo, lõikad harjumuse; külvad harjumuse, lõikad iseloomu; külvad iseloomu, lõikad saatuse,“ ütleb tarkusesõna. Meie iseloom on oma põhiolemuselt harjumuste segu.

Tee õnne poole | Läbi mille sa ennast väärtustad? | rahajutud.ee

Oled sa kunagi mõelnud, läbi mille sa ennast väärtustad? Mina näiteks ei olnud. Sain sellest alles suhteliselt hiljuti teadlikuks tänu Stephen Covey raamatule “Väga efektiivse inimese 7 harjumust”, mida soovitan soojalt igaühel lugeda.

Võta meiega ühendust

the Company OÜ

Reg nr: 12239367
IBAN: EE427700771003036478 (LHV)

Karl Laius
karl@thecompany.ee

Shopping Cart